Venue: MSSA Ground, Fort, Mumbai 400001

26/9/2017 8:00 B-14-III-A Gokuldham (A) (Goregaon) v/s IES Manik VM ICSE (Bandra)
26/9/2017 9:00 B-14-III-A Christ Church(B) (Byculla) v/s Sacred Heart (Worli)
26/9/2017 10:00 B-14-III-B St.Peter (Mazgaon) v/s Greenlawns (Bomanji Petit)
26/9/2017 11:00 B-14-III-B Jamnabhai Narsee INT (Juhu) v/s L.R Visanji (Andheri)
26/9/2017 1:00 B-14-III-C Utpal Sanghvi (B) (Juhu) v/s St.Aloysius (Bandra)
26/9/2017 2:00 B-14-III-C St.John The Eve (Andheri) v/s Bombay Cambridge (A) (Andheri)
27/9/2017 8:00 B-14-III-D St.Paul (Dadar) v/s Dr. Antonio Da Silva (A) (Dadar)
27/9/2017 9:00 B-14-III-D JJ Academy (Mulund) v/s C.P. Goenka (Juhu)
27/9/2017 10:00 B-14-III-E St.Xavier (Goregaon) v/s Our Lady of Remedy (Kandivali)
27/9/2017 11:00 B-14-III-E Balmohan VM English (Dadar) v/s Jamnabhai Narsee (B) (Juhu)
27/9/2017 1:00 B-14-III-F St.Anthony (Vakola) v/s Rustomjee Cambridge INT (Dahisar)
27/9/2017 2:00 B-14-III-F Dhirubhai Ambani (Bandra) v/s St.Theresa (Bandra)
28/9/2017 8:00 B-14-III-A Gokuldham (A) (Goregaon) v/s Christ Church (B) (Byculla)
28/9/2017 9:00 B-14-III-A IES Manik VM ICSE (Bandra) v/s Sacred Heart (Worli)
28/9/2017 10:00 B-14-III-B St.Peter (Mazgaon) v/s Jamnabhai Narsee INT (Juhu)
28/9/2017 11:00 B-14-III-B Greenlawns (Bomanji Petit) v/s L.R Visanji (Andheri)
28/9/2017 1:00 B-14-III-C Utpal Sanghvi (B) (Juhu) v/s St.John The Eve (Andheri)
28/9/2017 2:00 B-14-III-C St.Aloysius (Bandra) v/s Bombay Cambridge (A) (Andheri)
29/9/2017 8:00 B-14-III-D St.Paul (Dadar) v/s JJ Academy (Mulund)
29/9/2017 9:00 B-14-III-D Dr. Antonio Da Silva (A) (Dadar) v/s C .P Goenka (Juhu)
29/9/2017 10:00 B-14-III-E St.Xavier (Goregaon) v/s Balmohan VM English (Dadar)
29/9/2017 11:00 B-14-III-E Our Lady of Remedy (Kandivali) v/s Jamnabhai Narsee (B) (Juhu)
29/9/2017 1:00 B-14-III-F St.Anthony (Vakola) v/s Dhirubhai Ambani (Bandra)
29/9/2017 2:00 B-14-III-F Rustomjee Cambridge INT (Dahisar) v/s St.Theresa (Bandra)
3/10/2017 8:00 B-14-III-A Gokuldham (A) (Goregaon) v/s Sacred Heart (Worli)
3/10/2017 9:00 B-14-III-A IES Manik VM ICSE (Bandra) v/s Christ Church (B) (Byculla)
3/10/2017 10:00 B-14-III-B St.Peter (Mazgaon) v/s L.R Visanji (Andheri)
3/10/2017 11:00 B-14-III-B Greenlawns (Bomanji Petit) v/s Jamnabhai Narsee INT (Juhu)
3/10/2017 1:00 B-14-III-C Utpal Sanghvi (B) (Juhu) v/s Bombay Cambridge (A) (Andheri)
3/10/2017 2:00 B-14-III-C St.Aloysius (Bandra) v/s St.John The Eve (Andheri)
4/10/2017 8:00 B-14-III-D St. Paul (Dadar) v/s C.P. Goenka (Juhu)
4/10/2017 9:00 B-14-III-D Dr. Antonio Da Silva (A) (Dadar) v/s J.J Academy (Mulund)
4/10/2017 10:00 B-14-III-E St.Xavier (Goregaon) v/s Jamnabhai Narsee (B) (Juhu)
4/10/2017 11:00 B-14-III-E Our Lady of Remedy (Kandivali) v/s Balmohan VM English (Dadar)
4/10/2017 1:00 B-14-III-F St.Anthony (Vakola) v/s St.Theresa (Bandra)
4/10/2017 2:00 B-14-III-F Rustomjee Cambridge INT (Dahisar) v/s Dhirubhai Ambani (Bandra)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *